Оргкомітет Євро-2012 розшукує друзів чемпіонату

  Оргкомітет Євро-2012 розшукує друзів чемпіонату. Ними мають стати знаменитості, які популяризуватимуть футбольну першість.
  Поки що оголосили першу четвірку друзів Євро. Ними стали видатний легкоатлет Сергій Бубка, дворазовий олімпійський чемпіон Валерій Борзов, співак Святослав Вакарчук та видавець дитячих книжок Іван Малкович. Загалом протягом року мають оголосити по 100 друзів футбольного чемпіонату із України та Польщі. Поборотися за це звання можуть й пересічні українці та поляки, які переможуть в одному з конкурсів. Їх влаштовуватимуть протягом року. Найближчий - конкурс дитячого малюнка - стартує в середині вересня.

  Маркіян Лубківський, диреткор турніру Євро2012 в Україні: "Продумаємо різноманітні конкурси, розпочнемо з конкурсу малюнку, потім будуть інші конкурси, ми хочемо щоб люди демонстрували свою інтелігентність, свою європейськість, своє доброзичливе ставлення до гостей а самі конкурси ми будемо поступово протягом року оголошувати".

  Святослав Вакарчук, співак: "Я думаю що це двояка місія, по перше промоутерська серед людей в країні і поза нею нести певне імеджеве навантаження. По друге я думаю буде якась робота, яку б я міг зробити професійно, і вже конкретна праткична, я теж не буду її цуратись".

  Іван Малкевич, видавець: "Ми придумали таких смішних героїв, про яких хочемо книжечки видавати, на футбольну тему, щоб футбол трошечки запанував в Україні, і зробив життя таким трошки дальшим від політики і якимось таким щасливим".

  Попередній матеріал
  У київському зоопарку помер 6-річний самець шимпанзе
  Наступний матеріал
  У Таджикистані смертник підірвав себе в автомобілі
  Теги: