5.ua

Оприлюднено перелік предметів, заборонених на Чемпіонаті світу з футболу

  ФІФА оприлюднила перелік предметів, заборонених для використання вболівальниками на стадіонах чемпіонату світу - 2014 в Бразилії. Відповідний перелік з'явився на сайті Федерації.


  Зокрема зазначено, що глядачі не зможуть пронести з собою на трибуни феєрверки, музичні інструменти, об'ємні сумки, парасольки, домашні закуски і будь-які рідини, а також надувні кулі та інші громіздкі предмети. Йдеться про предмети розмірами понад 25 см в довжину, ширину і висоту, які не зможуть поміститися під сидіннями.

  "Розміри плакатів і банерів не повинні перевищувати 2 м, під заборону потрапили також стимулюючі препарати, різного роду порошки (борошно і т. д.), сходи, стільці, вувузели, тварини (за винятком собак-поводирів), а також прилади з надмірним звуком і будь-які пристрої, що виробляють дим, - повідомляється на сайті ФІФА.

  Як підкреслюють бразильські журналісти, Кодекс поведінки також гарантує ФІФА право заборонити до проносу на стадіони будь-які предмети, які можуть поставити під загрозу суспільну безпеку або завдати шкоди репутації. Очікується, що на практиці охоронці стануть оцінювати особисті речі вболівальників та будуть наділені повноваженнями відмовити в праві їх використання на трибунах.
  Попередній матеріал
  Евакуйовані з Донбасу діти створили у Софії Київській дерево бажань
  Наступний матеріал
  Терористи захопили будівлю СБУ в Макіївці та викрали ще кількох людей