Олімпійську збірну провели на змагання [відео]

  На змагання до Лондона українці провели національну олімпійську збірну. Традиційно на головній площі країни запалили Олімпійський вогонь, а потім спортсмени пройшли Хрещатиком.

  Упродовж кількох днів вогонь пронесли 10 регіонами країни, які й виховали спортсменів для цьогорічної Олімпіади. Завершальну естафету планували в Києва. Утім через зливу забіг скасували.  Однак спортсмени упевнені, дощ під час  проводів збірної  - то лише на удачу.

  Попри зливу, Олімпійський вогонь на підтримку української команди таки запалили. Традиційно смолоскип приніс наставник збірної Сергій Бубка. Йому ж випала честь запалити олімпійський вогонь і в самому Лондоні у день відкриття.

  На тридцяті літні Олімпійські ігри Україна відправляє 245 спортсменів. Найбільший склад - легкоатлетів: 78 бігунів.  Спортивні костюми вже у валізах. На параді в них особливий дрес-код, для чоловіків - білі піджаки, а для жінок - синьо-жовті туніки.

  У команди спортсмени як із кількаразовим досвідом виступів на Олімпійських змаганнях, так і новачки.

  Його мрія - стати найкращим на татамі. Григорій - український чемпіон з тхеквандо.

  До Лондона збірна відлітає 26 липня. На збори мають кілька днів, однак тренуватися перед від"їздом вже не будуть.

  Проводжати спортсменів прийшов і Прем"єр-Міністр. Від себе кілька побажань і від Президента листа зачитав.

  А ще вручив спортсменам український прапор, який за кілька днів піднімуть в олімпійському селищі. За цю справу відповідальний дзюдоїст Роман Гонтюк.

  Юлія Фінгарет, Орест Пона, 5 канал

  Попередній матеріал
  III міжнародний кінофестиваль завершився в Одесі [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві побилися футбольні фанати
  Теги: