facebook.com/olympicua

Одразу шестеро українських спортсменів увійшли до Зали слави світового фехтування

Віднині, у галереї найвизначніших фехтувальників світу Григорій Крісс, Володимир Смирнов, Вадим Гутцайт, Сергій Голубицький, Віктор Путятін та Ольга Харлан

До Зали слави світового фехтування приєдналися одразу шестеро українських спортсменів. Із таким представництвом Україна стала одним із лідерів у списку зі 146 лауреатів.

До Зали слави включають чемпіонів і призерів Олімпійських ігор та світових першостей. Віднині в галереї найвизначніших фехтувальників світу Григорій Крісс, Володимир Смирнов, Вадим Гутцайт, Сергій Голубицький, Віктор Путятін та Ольга Харлан. Відповідні сертифікати про інавгурацію світовим зіркам спорту вручили в Києві. Усі вони представляють різні покоління, однак зважаючи на спадкоємність традицій, варто чекати нових імен українців у залі слави.

Нагадаємо, 1 листопада 2015 року збірна України піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани командного етапу Кубка світу, який відбувся у французькому місті Орлеан. У фіналі українські спортсменки здолали збірну Росії.

Нові вибори не оновлять чинний парламент – "Реанімаційний пакет реформ"
СБУ "привітала" зрадника некрологом: "Твій вчинок назавжди в серцях"

Українські шаблістки здобули золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши в фіналі росіянок

На Чемпіонаті світу з фехтування в Москві перемогла чоловіча збірна України шпажистів