НСК "Олімпійський" стане спортивною ареною широкого профілю

  НСК "Олімпійський" стане спортивною ареною широкого профілю. Комплекс прийматиме не лише футбольні матчі, а й прийматиме легкоатлетів. Про це домовилися Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту, Національний олімпійський комітет та Федерація легкої атлетики України.

  Вони підписали угоду про будівництво на стадіоні легкоатлетичних доріжок, спортивних споруд та баз для тренувань легкоатлетів й олімпійських спортсменів на прилеглій території. За словами чиновників, це зробить арену багатофункціональною і допоможе їй виживати після Євро-2012. Сподіваються навіть, що колись НСК прийме і Чемпіонат світу з легкої атлетики. Гроші на облаштування виділять з бюджету наступного року. Передбачається, на це знадобиться близько дванадцяти мільйонів гривень.

  Юрій Павленко, Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту: "НСК "Олімпійський" має бути еталоном спортивних споруд України, має бути багатофункціональним спортивним комплексом (...) Це безсумніву можливість використання території і для будівництву басейну з олімпійськими стандартами і для будівництва легкоатлетичного критого манежу  і для будівництва залу для боротьби".

  Валерій Борзов, президент федерації легкої атлетики України: "Розрахунки у нас є, це мільйон євро або 12 мільйонів гривень. для того щоб адаптувати бігову доріжку до нормативів, адаптувати сектори, які потрібні нам, придбати обладання, електронне обладнання і технічне".

  Попередній матеріал
  Тибет знову закрили для туристів
  Наступний матеріал
  Аварія пасажирського автобуса на сході Німеччини
  Теги: