Норвегія лідирує на змаганнях з біатлону і лижного спорту

  У російському Ханти-Мансійську стартував біатлонний планетарний форум. Його змагальну програму відкривала змішана естафета. Тим часом, у столиці Норвегії, Осло, де триває чемпіонат світу з лижного спорту, відбулася жіноча естафета.
  Українська команда у складі Оксани Хвостенко, Віти Семеренко, Олександра Біланенка і Сергія Семенова в цілому виступила непогано, продемонструвавши у естафеті підсумковий восьмий результат. Якщо ж аналізувати окремо, то хлопці проявили себе краще за дівчат. І Біланенко, і Семенов показали хороший час на своїх відрізках, небагато поступившись лідерам. Що до боротьби за золото, то вона розгорнулася між двома фаворитами – Норвегією та Німеччиною. Перед заключним етапом естафету очолювала Бундес-команда, однак на своєму відрізку дистанції лідер сезону - Тар`єй Бьо - переконливо переміг Міхаеля Грайса. Таким чином, першим чемпіоном світу у Ханти-Мансійську стала Норвегія. У німців - срібло. А бронзу вибороли французи.

  Цього ж дня у Осло, де триває чемпіонату світу з лижного спорту відбулася жіноча естафета чотири по п`ять кілометрів. І тут також тріумфувала Норвегія. Господарки планетарного форуму у складі Вібеке Скофтеруд, Терезе Йохауг, Крістін Стейри і Маріт Бьорген на тридцять шість секунд випередили шведок, які, в підсумку, задовольнилися другим місцем. Замкнули ж трійку призерок фінки. Що до української команди, то Катерина Григоренко, Лада Нестеренко, Валентина Шевченко і Марина Анцибор спільними зусиллями напрацювали на дванадцятий результат.

  Попередній матеріал
  Відбулось жеребкування матчу Кубка Девіса між збірними України та Нідерландів
  Наступний матеріал
  Передостаннім чвертьфіналістом Кубка Росії з футболу став "Спартак"
  Теги: