Названо найкращого спортсмена України в жовтні

  Чемпіон світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв визнаний Національним олімпійським комітетом (НОК) найкращим спортсменом України в жовтні.


  Про це у НОК повідомили 30 жовтня.

  Також повідомляється, що наставник спортсмена Геннадій Сартинський отримав визнання найкращого тренера місяця.

  "Блискучий тандем талановитого атлета та досвідченого тренера не перестає радувати українських шанувальників спорту високими результатами на найпрестижніших міжнародних стартах. Після чудового виступу на травневому чемпіонаті Європи у Софії, з якого Олег повернувся в званні чемпіона Старого світу та володарем двох бронзових нагород, на жовтневій світовій першості в китайському Нанкіні наш спортсмен у вправах на брусах впевнено здобув медаль найвищого ґатунку", - зазначеноу  повідомленні НОК.

  Відзначимо, це "золото"  чемпіонату світу стало не тільки першим в кар'єрі Верняєва, а й першою золотою нагородою світової першості для України за останні вісімнадцять років.

  Додамо, що Олег Верняєв вже втретє отримує звання найкращого спортсмена місяця. Раніше гімнаст визнавався Національним олімпійським комітетом найкращим спортсменом України в листопаді-2012 та травні-2014.
  Попередній матеріал
  АТО: хроніка дня
  Наступний матеріал
  Порошенко звільнив 30 голів райдержадміністрацій по Закону про очищення влади