5.ua

Національну збірну по боксу очолила молода жінка

  Ольга Міхненко  призначена на посаду державного тренера штатної національної збірної України з боксу.


  Про це 24 липня повідлили у Мінмолодьспорт України.
  Зазначено, що під час процедури захисту своєї програми Ольга запропонувала ідеї щодо розвитку боксу в Україні, які вона збирається втілити протягом свого перебування на посаді. Серед них є як глобальні та довгострокові, так і цілком конкретні, спрямовані на вирішення нагальних проблем.

  Ольга Міхненко збирається звернути увагу, в першу чергу, на виховання дітей та молоді, і головною метою стане не лише залучення юних талантів до боксу, але й створення комфортних умов для їх подальшого розвитку.

  За її словами, дуже важливо, щоб протягом усього спортивного шляху, від самого його початку, спортсмена супроводжував сумлінний та кваліфікований тренер, а тому ще одним з пунктів програми є підвищення кваліфікації тренерів з боксу та вдосконалення самої процедури їх атестації.

  "Ми прагнемо до популяризації боксу шляхом проведення яскравих змагань, майстер-класів спортсменами та тренерами високої кваліфікації в закладах освіти, виступів провідних спортсменів та тренерів України в засобах масової інформації, особливо на телебаченні" – зазначила Ольга Міхненко.
  Попередній матеріал
  Рада за крок до перевиборів: хроніка парламентського дня
  Наступний матеріал
  В Україну тимчасово заборонили завозити російських свиней
  Loading...