Набирає обертів чемпіонат НХЛ

  За океаном потроху набирає обертів чемпіонат найсильнішої хокейної ліги планети. Останнього ігрового дня в НХЛ було зіграно лише два поєдинки.

  В одній із зустрічей "Едмонтон Ойлерз" здолали у серії булітів "Піттсбург Пінгвінз" - 2:1. Інший же матч видався більш результативним. Та не це привабило глядачів на арену "MTS Centre" - вперше із тисяча дев`ятсот дев`яносто шостого року у канадському Вінніпегу з`явилася команда НХЛ. Наприкінці двадцятого сторіччя канадці продали свій клуб США, де він отримав нову назву і нині відомий, як "Фінікс койотс".

  А от нинішнього літа по іншу сторону кордону перебралася "Атлана Трешерз", яка після свого вояжу стала - "Вінніпег Джетс". Перший після повернення до НХЛ матч, команді із провінції Манітоба відверто не вдався. "Екс-Атланта" поступилася на виїзді  своїм, тепер вже співвітчизникам - "Монреаль Канадіенс" - 1:5. Гості стараннями Каммаллері відкрили рахунок на четвертій хвилині зустрічі. А на п`ятнадцятій хвилині другого ігрового відрізку Плєканєц подвоїв перевагу Монреаля. У дебюті третьої двадцятихвилинки господарі завдяки влучному кидку Антропова скоротили відставання до мінімуму. За що і поплатилися сповна. "Канадіенс" провчили новачків, відправивши у їхні ворота ще три шайби. Вони на рахунку Вебера, Моена та Пасіоретті. Тож перший після повернення до НХЛ млинець у Вінніпега вийшов глевким, 1:5.

  Попередній матеріал
  Футбольна збірна України вирушила до Естонії
  Наступний матеріал
  У Шанхаї стартував тенісний турнір серії "Мастерс"
  Теги: