На реконструкцію "Олімпійського" планують витратити близько 2 млрд грн

  Політична нестабільність не заважає Україні готуватися до проведення у себе Європейської першості з футболу 2012 року. На головному приймальному майданчику - стадіоні спорткомплексу "Олімпійський" завершили демонтаж внутрішніх споруд - знесли технічні приміщення та сидіння на трибунах. І вже з 1 грудня обіцяють розпочати будівництво оновленого стадіону. У цьому журналістів запевнив міністр у справах сімї молоді та спорту.
  Нова конструкція передбачає: два криті яруси для глядачів, по два входи і виходи, півсотні кімнат для ВІП гостей та керівництва держав, а також паркінг на півтисячі автомобілів. Поле обладнають підігрівом. Вміщатиме спорткомплекс 70 тисяч глядачів. На реконструкцію планують витратити близько двох мільярдів гривень. Щоб розпочати відновлення - урядовцям залишилось схвалити технічно-економічне обґрунтування та визначити безпосередніх будівельників.

  Юрій Павленко, міністр у справах сім`ї, молоді і спорту: "Протягом 21 дня була проведена детальна експертиза цього проекту  Держбудінспекцією, містобудівною радою Києва, після чого цей проект був сформований у відповідний проект  рішення уряду і вчора погоджений на засіданні урядового комітету, а також на засіданні міжвідомчої робочої групи по реконструкції НСК "Олімпійський"".
  Попередній матеріал
  Годовщина трагедии на шахте им.Засядько: никто не наказан
  Наступний матеріал
  Активність морських піратів стає проблемою світового масштабу (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...