На Луганщині пройшов 14-й меморіал ім. Миколи Кошелєва

  В Кремінній (Луганська область) відбулися традиційні - 14-ті за рахунком - змагання з велоспорту на шосе, які було присвячено пам'яті заслуженого тренера України Миколи Івановича Кошелєва.
   

  Про це 22 жовтня повідомили у Мінмолодьспорту України.

  "Наставник, який пропрацював у місцевій спортшколі більше 30 років, виховав не одне покоління велогонщиків, в числі яких бронзовий призер Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї Ірина Янович і чемпіон світу 2005 року Володимир Рибін, а також 12 майстрів спорту СРСР та України, 2 майстри спорту міжнародного класу та 2 заслужених майстри спорту", - зазначили у спортивному відомстві.

  Також повідомлено, що у змаганнях взяли участь спортсмени з Кремінної, Рубіжного, Сєверодонецька (Луганська область), Червоного Лиману і Краматорська (Донецька область).

  "У мирний час меморіал відомого наставника щорічно збирав більше ста учасників. Брали участь велосипедисти з Харкова, Донецька, Макіївки і російського Ростова-на-Дону. Цього року через військові дій в зоні АТО не всі бажаючі змогли прийняти участь та приїхати до Кремінної. Змагання пройшли в двох видах олімпійської програми - індивідуальній гонці на час та груповій гонці", - йдеться у повідомленні.

  У першому виді серед молодших юнаків перемогу здобув Давид Сапунко, серед дівчат - його сестра Анна Сапункова (Сєвєродонецьк). Серед юнаків перший результат показав Артем Сухорутченко з Кремінної, серед юніорів - Сергій Кочерів, у чоловіків кращим був син Миколи Кошелєва - заслужений тренер України, МС СРСР Сергій Кошелев. В груповій гонці серед чоловіків першим прийшов до фінішу Олександр Гардадим з Кремінної. В інших категоріях перші місця зайняли лідери індивідуальної гонки: Давид і Анна Сапункова, Артем Сухорутченко та Сергій Кочерів.
  Попередній матеріал
  Януковича офіційно запросили проголосувати у Києві
  Наступний матеріал
  Екс-міністр Ставицький ховається в Ізраїлі - МВС