На Луганщині пройшли екстремальні перегони на всюдиходах [відео]

  Екстремальні перегони на всюдиходах влаштували на Луганщині. Стартували двадцять п’ять автомобілів, до фінішу дійшли не всі. Учасники кажуть - головне не перемога, а змагання та адреналін.

  Через півтора кола по трасі – автомобіль Антона вийшла з ладу. Не витримала навантаження ходова частина. Водій разом із друзями ремонтує всюдихід і повертається на трек. Не заради перемоги, а щоб отримати задоволення.

  Антон Бондар, учасник перегонів: "Масла поменяли, фильтры, сели и поехали. В адреналине, который дает трасса. Прыжки, трамплины, грязь и все остальное".

  Змагання відбувалися за трьома категоріями: «Хард» - автомобілі, виготовлені спеціально для подолання перешкод, «Спорт» - переобладнані серійні автівки та «Стандарт». Валерій Чихута  - гонщик у категорії «Хард». Цьогоріч - уперше взяв за штурмана сина. І не пошкодував - до фінішу прийшов першим.

  Валерій Чихута, переможець змагань: "Лучше увлекаться таким спортом, чем ходить по подворотням. Надо детей приобщать к спорту. Это не было машиной. Это все сделано с нуля".

  Трасу для перегонів організатори готували півтора місяця. Кажуть, найголовніше для перемоги у цих змаганнях – технічний стан автомобіля та вміння водіїв.

  Вячеслав Верховодов, організатор змагань: "Здесь три бугра – как бы треугольник – один земляной, глиняный и мергельный. Природа сама придумала. Сделали мы 5 водяных ям. Но так, как жарко, вода впиталась остались грязевые ямы".

  Охочих подивитися на перегони зібралося чимало. Але бажання самим сісти за кермо - надто не виявляли. Кажуть, автомобіля шкода.

  Глядач: "Очень хорошая трасса, смотрю, сколько машин вышло из строя. Надо как-то подготавливаться к этому. Трасса сложная. Водителей много знакомых. Но железо - есть железо, может иногда подвести".

  Журналіст: "Вам, как девушке, интересно?"

  Глядачка: "Да, даже ребенок - девочка - увлекается не куклами, а машинками". 

  Журналіст: "А сами за руль?"

  Глядачка: "Машину жалко".

  До наступного фестивалю екстремальних видів спорту «Олександрівський джип-тріал» організатори пообіцяли підготувати ще цікавішу трасу.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Ірані оголосили день жалоби за загиблими від землетрусу
  Наступний матеріал
  У Ватикані судитимуть екс-камердинера Папи Римського
  Теги: