5.ua

На чемпіонаті Європи (U21) українська збірна з дзюдо стала другою

Українська збірна стала другою на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів, що пройшов у Бухаресті (Румунія). Про це повідомили у Мінмолодьспорту України.

Зокрема повідомляється, що українців змогли випередити за результатами тільки італійські спортсмени (2-1-1). На третьому місці опинилися грузинські дзюдоїсти (1-3-1).

Всього у змаганнях брали участь 409 юніорів з 40 країн Європи.

На рахунку української збірної дві золоті та три бронзові медалі.

Чемпіонами Європи стали Анастасія Турчин (Рівне - Луцьк, 78 кг) та Яків Хаммо (Донецьк, +100 кг).

"У вирішальному поєдинку суперник Якова Хаммамо, росіянин Руслан Шахбазов, вже на 20 секунді був змушений відмовився продовжити сутичку через отриману травму. Проте, українець не кинув опонента і допоміг йому покинути татамі. Цей вчинок українця заслужив на особливу увагу і поваги: Яків отримав нагороду "Дух дзюдо", - повідомили у спортивному відомстві.

На третьому місці завершили змагання Дмитро Раскін (Одеса, 66 кг), Сергій Звєрєв (Дніпропетровськ, + 100 кг) й Анастасія Сапсай (Черкаси, + 78 кг).

У підсумку, в командних змаганнях наша чоловіча збірна змогла завоювати друге місце. У фінальному протистоянні перемога дісталася грузинським юніорам. Замикають трійку переможців французи.
    Раніше повідомлялось, що українська спортсменка отримала "срібло" на чемпіонаті світу з велоспорту на шосе. Також стало відомо, що українка Алла Грищук стала  володаркою "бронзи" етапу Кубка світу з фехтування.