5.ua

Мінмолодьспорту вважає Карпати чудовим місцем для Олімпіади

  Реалізація олімпійського проекту "Львів-2022" сприятиме значному покращенню інфраструктуру для активного відпочинку в Карпатах та зміцненню економіки регіону.

  Про це заявила заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна у Львові під час відео-конференції з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК).

  "Уряд України розуміє силу спорту й Олімпійських цінностей як чинників розвитку країни, а Львів та Карпатські гори є чудовим місцем для проведення олімпійських змагань. Саме тому ми докладемо усіх зусиль, аби наша спільна Олімпійська мрія стала реальністю у Львові, - наголосила Олена Підгрушна, спілкуючись з представниками МОК

  Нагадаємо, що місто Львів продовжує участь у процесі визначення міста-господаря зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. На сьогоднішній день Заявковим комітетом "Львів-2022" було подано до Міжнародного олімпійського комітету заявковий документ та файл. Місто, яке прийматиме XXIV Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія). 

  Попередній матеріал
  Екс-прем‘єра Ізраїлю засудили до шести років в‘язниці за хабарництво
  Наступний матеріал
  Десантники на Луганщині затримали озброєних бойовиків
  Теги:
  Loading...