Міліція не пускатиме "проблемних" фанатів на матчі Євро-2012

  Українських футбольних уболівальників, яких раніше затримували за порушення громадського порядку, не пускатимуть на матчі Євро-2012. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.
  За його словами, база проблемних уболівальників МВС нараховує тисячу двісті п`ятдесят людей. Це фанати, на яких було складено адмінпротоколи під час проведення матчів. До початку чемпіонату українські правоохоронці мають обмінятися такими списками з польськими колегами. Потому вирішуватимуть - кого з них пускати на стадіон, а кого - ні. В МВС очікують отримати дані і про футбольних хуліганів з інших країн.

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: "Якщо дійсно є інформація, під час проведення такого заходу, напередодні - а інформацію таку ми будемо знати про те, що хтось має наміри порушувати громадський порядок чи вчиняти будь-які інші дії - відповідно буде проведена робота працівниками міліції. Або ж профілактична, або ж, відповідно, як ми говорили, на цей період буде працювати закон про обмеження, недопуск таких людей на стадіон". 
  Попередній матеріал
  Під час Євро-2012 порядок забезпечуватимуть 16 тис. міліціонерів
  Наступний матеріал
  У Бухаресті вперше за кілька тижнів припинився снігопад
  Теги: