5.ua

Міка Хаккінен висловив претензії до Гран Прі Монако

  Дворазовий чемпіон світу Міка Хаккінен розкритикував Льюїса Хемільтона за його поведінку на Гран Прі Монако, де він звинуватив напарника Ніко Росберг в умисному провокуванні появи жовтих прапорів.


  "Я ціную Ніко за його терпіння у такій ситуації. Але мені не подобається поведінка Льюїса. Вона була досить нестандартною", - заявив Хаккінен в інтерв'ю Ilta Sanomat.

  Досі Ніко і Льюїс навіть не поспілкувалися на цю тему, що підтвердив Тото Вольфф, пославшись, що вони просто знаходяться в різних місцях.

  Колишній пілот Ф1 Герхард Бергер вважає, що вся ця історія між пілотами Mercedes ще далека від свого завершення, тому в майбутньому можна очікувати "вибуху".

  "Звичайно, це все тільки починається. Хемільтону потрібно просто краще підготуватися до наступної гонки. На даний момент - він кращий пілот Формули 1, але Льюїс дуже багато уваги приділяє стороннім дрібницям", - додав Бергер.

  Виходом із ситуації могло б стати поділ між пілотами на перший і другий номери, але керівництво Mercedes дало зрозуміти, що їх гонщики зможуть відкрито боротися на трасі, тільки Нікі Лауда попередив, що в разі аварії він особисто буде розбиратися в тому, з чиєї вини таке сталося.
  Попередній матеріал
  У Донецьку сепаратисти звільнили католицького священика
  Наступний матеріал
  Сотні людей пікетували АП і СБУ з вимогою знайти спосіб звільнити заручників на Донбасі