5.ua

Менеджер Кличка: Володимир не боїться болгарина Пулєва

  Менеджер чемпіона світу по боксу (за версіями IBF , WBA , WBO і IBO) в суперважкій вазі українця Володимира Кличка Бернд Бенте в інтерв'ю Bulgarian Sport сказав, що пріоритетом для Володимира є бій з чемпіоном світу за версією WBC канадцем Бермейн Стіверном, а не з офіційним претендентом на його титул за версією IBF болгарином Кубратом Пулєвим.


  "Не має значення , що говорить Зауерланд ( промоутер Пулєва ), важливо те, що хоче Володимир, а він хоче об'єднати титули. У Стіверна, можливо, є проблеми з його промоутером Доном Кінгом , який намагається, аби він провів добровільний захист титулу, але Зауерланд хоче просто неймовірних грошей! Якщо це їх останнє слово - бою не буде", - повідомив менеджер Володимира Кличка.

  "Розмови про те, що Володимир нібито боїться Пулєва - це просто сміхотворний піар. Пулєв ні з ким серйозним  не бився, абсолютно ні з ким, крім Тоні Томпсона. І у Томпсона він виграв за очками, у той час як Володимир його двічі нокаутував. Так чому ж Володимир повинен боятися Пулєва? Це лише піар з боку самого Пулєва і Зауерланда . Єдина причина, по якій Володимир хоче битися зі Стіверном, а не з Пулєвим, полягає в тому, що він хоче увійти в історію (боксу – Ред.)" , - підкреслив  Бернд Бенте.
  Попередній матеріал
  За час передвиборчої кампанії правоохоронці зареєстрували 125 кримінальних порушень
  Наступний матеріал
  У донецькому Палаці спорту "Дружба" сталась пожежа