5.ua

Матч при порожніх трибунах: Збірна України зіграла внічию на відбірковому раунді Чемпіонату світу-2018

Долю матчу міг вирішити пенальті, однак Коноплянка влучив у штангу

Збірна України з футболу зіграла внічию у стартовому матчі відбору чемпіонату Світу-2018. Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, 1-й тур відбіркового раунду чемпіонату, що проходив на столичному НСК "Олімпійський", для збірної України та Ісландії завершився з рахунком 1:1.

Основні події матчу проходили в першому таймі. Гості набагато активніше почали матч і на 5-й хвилині Альфред Фіннбогасон відкрив рахунок. Після передачі від Бьярнасона, Фіннбогасон під кутом вийшов один на один з П'ятовим. Ісландець пробив у голкіпера, який вийшов, але м'яч від голови Кучера відскочив знову до Фіннбогасона, і той завдав влучного удару.

Однак ісландці не зуміли втримати свою перевагу. Наприкінці тайму Андрій Ярмоленко зрівняв рахунок. На 41-й хвилині Ракицький вдарив здалеку і голкіпер у падінні відбив м'яч перед собою. Ярмоленко підібрав м'яч і другим дотиком пробив у правий від себе кут.

У другому таймі команди продовжили боротися на рівних. Долю матчу міг вирішити пенальті на 82-й хвилині. Траустасон завалив Бутка, який увірвався в штрафну площу. Однак при виконанні 11-метрового удару українець Євген Коноплянка влучив у штангу.

Повідомляється також, що ісландці грали в меншості, оскільки Скуласона через травму вивели за межі поля.

Як стало відомо, в інших матчах Групи I з таким же рахунком 1:1 зіграли внічию Фінляндія і Косово, а також Хорватія та Туреччина.

У спальному районі Києва сталася масова бійка, активістові розбили голову
    "Колоритний парубок": Обама відмовився від зустрічі з президентом Філіппін через образи на свою адресу

Збірна України з футболу сьогодні зіграє з Ісландією у відбірному турнірі Чемпіонату світу-2018

Збірна України з футболу провела відкрите тренування перед матчем відбору на Чемпіонат світу-2018