5.ua

Масовим легкоатлетичним пробігом хмельниччани відсвяткували День міста

З метою формування здорового способу життя, популяризації і розвитку оздоровчого та спортивного бігу у Хмельницькому проведено легкоатлетичний пробіг. Захід здійснено на вшанування Степана Байдюка – майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазового переможця та призера міжнародних і всесоюзних змагань, першого олімпійця з Хмельниччини, який 50 років тому у Токіо став передвісником подальших гучних перемог на олімпійських аренах своїх земляків.

Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті України 1 жовтня.

Як зазначено у повідомленні НОК, понад 1100 аматорів різного віку подолали дистанцію довжиною 3280 м.

"Абсолютним переможцем став курсант Національної академії Державної прикордонної служби України Олександр Британський (10 хвилин 21 секунда). Слідом фінішували Дмитро Кабанов та Артем Пархомов, які замкнули трійку призерів серед чоловіків. В інших вікових групах до числа кращих пробилися: у жінок – 1 місце – Маргарита Голуб, 2 місце – Іванна Стельмащук, 3 місце – Тетяна Площинська; у юнаків – 1 місце – Антон Дядюк, 2 місце – Артур Масловський, 3 місце – Артур Тачанський; у дівчат – 1 місце – Олександра Бондар, 2 місце – Софія Мельнікова, 3 місце – Олена Дядюк; у ветеранів – 1 місце – Юрій Адамков, 2 місце – Віктор Флентін, 3 місце – Олександр Садовий", - зазначеноу  повідомленні НОК України.