Марш проти об`єднання футбольних чемпіонатів України та Росії

  Марш за український футбол відбувся сьогодні у Києві. У такий спосіб кілька тисяч уболівальників виступали проти об`єднання чемпіонатів та кубків України і Росії, збільшення кількості іноземних футболістів в українських клубах та проти свавілля міліції на стадіонах під час матчів.
  Обійшлося без інцидентів, за винятком кількох кинутих під ноги димових шашок.

  Футбольний марш паралізував рух транпорту у центрі Києва і супроводжувався вигуками "Український футбол - для українців!" та "Футбол - не іграшка в руках олігархів!".

  Свої вимоги мітингувальники передали віце-президенту Федерації футболу України, який так і не зрозумів суть акції.

  Іван, уболівальник: "Зараз в даному випадку мене болить футбол, тому що хочуть зїсти український футбол, щоби українського футболу не було. Бо тим олігархам мало грошей і вони хочут ше більше грошей, аби для них було".

  Ігор Мірошніченко, організатор Маршу за український футбол: "Є в Росії свій чемпіонат, є в України свій чемпіонат. Якщо ми говоримо, що ми об`єднуємо чемпіонати, то ми говоримо про ліквідацію усіх команд, які є трохи меншими, ніж "Динамо", "Шахтар", "Металіст" і "Дніпро".

  Борис Воскресенський, віце-президент Федерації футболу України: "Та про шо ми кажемо?! Та це не можливо навіть теоретично!"

  Попередній матеріал
  181 куряче крильце за 12 хвилин з`їла американка Соня Томас
  Наступний матеріал
  ГПУ: Справу Пукача передадуть до суду за 1-2 тижні
  Теги: