Фото МВС

Луганські міліціонери стали чемпіонами України з самбо

  Співробітники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Дідоренка Роман Гончарук та Валентин Молдавський стали чемпіонами змагань в бойовому самбо та срібними призерами в спортивному. Про це 23 квітня повідомили в прес-службі МВС.

  Як стало відомо, в Києві завершився чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо, в якуому взяли участь 250 спортсменів з 20 регіонів України. Самбісти змагалися за право називатися кращим борцем країни.

  Як розповідає тренер спортсменів-правоохоронців Олег Сопін хлопці  взяли участь відразу у двох категоріях: у спортивну та у бойовому самбо, що серед борців буває досить рідко.

  "Усі спортсмени були серйозними та титулованими, але це не завадило нашим самбістам вибороти свою перемогу. У фіналі змагань Валентин Молдавський переміг двократного чемпіона світу з самбо, а Роман Гончарук відправив суперника в нокаут. Організатори чемпіонату України назвали луганських міліціонерів сенсацією змагань", - сказав тренер.

  "Чемпіонат України з самбо став відбірковим на європейські та світові змагання, які згодом відбудуться в Румунії та Японії. У луганських міліціонерів високі шанси вкотре довести свою першість на міжнародному рівні", - підкреслили у МВС.

  Попередній матеріал
  Біля Малайзії пірати захопили сінгапурський танкер
  Наступний матеріал
  Активіст Євромайдану знаходиться у полоні сепаратистів на Сході
  Теги:
  Loading...