Лубківський: дорогі готелі залишаться без клієнтів на Євро-2012

  Без клієнтів на Євро-2012 залишаться дорогі готелі - прогнозує директор оргкомітету чемпіонату Маркіян Лубківський. Більшість фанатів шукають менш комфортні умови проживання за доступними цінами.

  Гості Євро-2012 вже бронюють місця в українських готелях, утім шоковані дороговизною послуг. У деяких - ціни злетіли удесятеро. Таку поведінку готель`єрів розкритикував і віце-прем`єр Борис Колесніков. Однак, тиснути на підприємців, кажуть, не можуть. Європейців закликають шукати більш дешеві варіанти. Організатори Євро-2012 упевнені - власники готелів робитимуть знижки лише за браком клієнтів.

  Маркіян Лубківський, директор організаційного комітету "Євро-2012 Україна": "Така поведінка готельєрів чи власників готелів - не всіх, частини з них - є безвідповідальною. Тому що до них просто ніхто не приїде. І інших методів, ніж ринкових, на цей процес, на жаль, немає. Можна скільки завгодно переконувати того чи іншого власника опустити ціни, апелюючи до його патріотичних почуттів, але найдієвішим буде те, що до таких людей просто не приїдуть клієнти".

  Справу щодо завищених цін на послуги таксі та готелів напередодні Євро-2012 розслідує антимонопольний комітет. Про це на брифінгу розповів виконувач обов`язків голови АМКУ Рафаель Кузьмін.

  Попередній матеріал
  У США відзначають День бабака
  Наступний матеріал
  МВС відкликало вимогу про блокування домену файлообмінника EX.UA
  Теги: