Фото із відкритих джерел

Ліга націй УЄФА: вольова перемога України та невдале завершення матчу

Після закінчення гри вісьмох українських вболівальників заарештували

У стартовому матчі Ліги націй УЄФА збірна Україні обіграла Чехію з рахунком 2:1. Про це повідомляє "Укрінформ".

Проте розпочався матч для українців невдало, оскільки на 4-й хвилині Патрік Шик вивів Чехію вперед. Згодом Євген Коноплянка зрівняв рахунок. На останніх хвилинах Олександр Зінченко, скориставшись помилкою воротаря та захисника суперника, вивів українську команду вперед, внаслідок чого Україна здобула перемогу.

Однак закінчився матч досить невдало для українських вболівальників. Загалом, на матчі були присутні більш як тисяча українських вболівальників. Після закінчення гри вісьмох українських вболівальників заарештували. Про це повідомляє "Sportarena".

"Відразу після футбольного матчу Чехія - Україна, чеська поліція заарештувала вісьмох українських уболівальників, які намагалися пробратися на поле. Фанати намагалися потрапити на футбольне поле, а після короткої сутички з поліцією закидали правоохоронців сміттям", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, вчені з Єшива-університету (США) дійшли до досить невтішних висновків щодо футболу, а точніше – травм, які отримує людина під час гри головою.

Хакерська атака на авіакомпанію British Airways: викрадено дані майже 400 тисяч клієнтів