Київське "Динамо" презентувало новий інтернет-портал

  Київське "Динамо" рухається в ногу з часом і намагається бути ближчим до своїх вболівальників. Сьогодні в конференц-залі стадіону імені Валерія Лобановського відбулася презентація оновленого клубного сайту.
  Щоправда, працювати для широкого загалу він розпочне лише за місяць. Динамівський інтернет-портал стане більш структурованим, інформативним та зручним. Приміром, для того, аби знайти відомості про гравця не потрібно буде нишпорити по всьому сайту - достатньо зайти у профайл футболіста, де буде зібрано як його біографічні дані, так і статті, фото та відео-матеріали. До речі, мультимедіа теж обіцяють зробити високої якості. А ще, на відміну від попередника, на оновленому порталі увага гравцям молодіжного складу та "Динамо-2" буде приділена практично в тому ж обсязі, що і основі. До того ж, кожен прихильник команди зможе здійснити віртуальний тур по "Динамо" - починаючи з дитячо-юнацької школи і закінчуючи кімнатами футболістів на базі. 

  Зазначимо, що ознайомитися із тестовою версію динамівського сайту можна вже зараз. Для цього достатньо перед добре знайомою інтернет-адресою додати слово "new" і крапку.
  Попередній матеріал
  Склад київського "Сокола" збагатився російським форвардом
  Наступний матеріал
  МВС закрило найпопулярніший в Україні файлообмінник ex.ua
  Теги: