5.ua

Колишній чемпіон світу Карпов відкрив виставку унікальних поштових марок

  Екс-чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов відкрив у Женеві унікальну виставку поштових марок, присвячених Олімпійським іграм і шаховим чемпіонатам , при тому частину з них із власної колекції надав сам шахіст. Про це 7 квітня повідомило Радіо ООН.

  Як повідомляється, виставка проходить у штаб-квартирі Міжнародного поштового союзу. Анатолій Карпов володіє однією з найповніших і привабливих колекцій олімпійських поштових марок, включаючи марки, випущені до всіх зимових олімпійських ігор: від першої Олімпіади у французькому місті Шамоні 1924 року та аж до Олімпійських ігор 1994 року в норвезькому Лиллехамере.

  У числі марок з шахової серії Карпова - перша така марка, випущена в Болгарії в 1947 році в ознаменування Балканських ігор. Інші експонати ілюструють міжнародні чемпіонати, в яких брав участь сам Анатолій Карпов в період з 1978 по 1981 роки. На виставці також можна побачити поштові марки, випущені у зв'язку з недавньою Олімпіадою в Сочі, а також марки різних країн, присвячені Московським олімпійським іграм 1980 року.

  Попередній матеріал
  Особовий склад Харківського університету МВС долучився до охорони порядку
  Наступний матеріал
  У Адміністрації президента зроблять кадрові висновки після подій на Сході країни