Колесніков: НСК "Олімпійський" готовий на 87% [відео]

  Точну дату відкриття НСК "Олімпійського" назвуть до кінця місяця - пообіцяв віце-прем`єр Борис Колесніков під час інспекції перебігу робіт. Тепер на стадіоні розпочали найскладніший з технологічної точки зору процес: монтаж конструкцій даху. Там піднімають та встановлюють елементи, на яких триматиметься мембранне покриття стадіону.

  Роман Сухан, 5 канал: "Оці величезні білі конструкції будівельники називають парасольками. Із них складуть дах НСК "Олімпійського". 640 парасольок у 8 рядів розмістять по всьому периметру стадіону".

  Діаметр однієї конструкції - від двох з половиною до трьох з половиною метрів. Вага - від п`ятисот кілограмів до тонни. На дах стадіону парасольки піднімають за допомогою крану. Встановлюють професійні висотники з Німеччини - практично вручну.

  Мако Шульце, висотник: "Це не тяжко, схоже на будь-яку іншу роботу. Але в той же час це дуже небезпечно. Тому на нас багато різного обладнання. Окрім того я намагаємось робити все дуже обрежно".

  За один день монтажники піднімають по 30 парасольок. Повністю завершити будівництво даху обіцяють до початку серпня.

  Нині стадіон готовий на 87 відсотків, звітують чиновники. А от коли відкриватимуть, ще не знають. Раніше обіцяли на 20-річницю незалежності. Тепер прогнозують на півтора місяця пізніше.

  Борис Колесніков, віце-прем`єр-міністр- міністр інфраструктури:  "Ну так как говорил Президент на 20 годовщину не получиться. Не секрет что в сентябре репетиция будет".

  На відкритті "Олімпійського" чиновники обіцяють мега шоу. Щоби не пошкодити газон, збираються закупити спеціальне захисне обладнання. Коштує більш як 300 тисяч євро.

  Роман Сухан, Дмитро Демешев, 5 канал

  Попередній матеріал
  ЄС запровадив нові санкції проти керівників Білорусі, Ірану та Сирії
  Наступний матеріал
  У Києві презентували біографію П. Загребельного
  Теги:
  Loading...