фото Сhampionat.com

Кличко-молодший і Леапаї пройшли зважування перед завтрашнім боєм

  У Німеччині відбулася процедура зважування Володимира Кличка та Алекса Леапаї. Цим заходом завершилася офіційна підготовка до суботнього поєдинку, в якому український абсолютний чемпіон світу захищатиме один зі своїх поясів, а саме титул за версією WBO.


  Нагадаємо, бій Кличка-молодшого проти австралійця самоанського походження пройде у суботу в німецькому Оберхаузені і розпочнеться о двадцять третій годині за київським часом. Цей поєдинок стане для українця вже двадцять п’ятим в рамках захисту титула чемпіона світу. Фаворитом бою експерти одностайно називають Володимира. Цю думку повністю підтримують і авторитетні букмекери, які ставки на перемогу Алекса приймають із коефіцієнтом "дев’ять", тоді як на звитягу Володимира коефіцієнт становить одну цілу та три сотих.

  А от на зважуванні австралієць отримав незначну перевагу над Кличком-молодшим. Претендент виявився важчим за українця на три кілограми і триста грамів. Додамо, що у решті важливих в боксі антропометричних показниках Володимир значно переважає суперника. Приміром, українець вищий за Леапаї на цілих п’ятнадцять сантиметрів.
  Попередній матеріал
  Нацгвардія заблокувала усі в'їзди до Слов'янська - МВС
  Наступний матеріал
  СБУ затримала "Топаза" та витурила з країни 2-х російських журналістів
  Теги:
  Loading...