Фото gazeta.lviv.ua

Кличко-молодший готується до захисту чемпіонського пояса

  Володимир Кличко продовжує активну підготовку до офіційного захисту свого чемпіонського титулу за версією WBO. Нагадаємо, бій українця проти австралійця самоанського походження Алекса Леапаї відбудеться за два тижні – двадцять шостого квітня у німецькому Оберхаузені.

  Традиційно, основний етап підготовки до поєдинку Володимир проводить в австрійському містечку Гоінг. Там же, у останньому інтерв’ю, абсолютний чемпіон світу поділився своїми думками стосовно майбутнього захисту. Зокрема, Кличко-молодший підкреслив, що Леапаї дуже сильний фізично від природи і сповна цим користується у рингу, що і приносить йому успіх.

  Також Володимир наголосив, що не ставиться до австралійця зверхньо та очікує важкого, але вкрай цікавого бою. Додамо, що бій проти тридцяти-чотири-річного Алекса Леапаї стане для 38-річного Володимира Кличка вже двадцять п’ятим за титул чемпіона світу. Загалом же за плечима українця шістдесят чотири поєдинки, з яких він виграв шістдесят один, при цьому у п’ятдесят одному випадку Володимир закінчував бій на свою користь достроково.

  Попередній матеріал
  Київські студенти зібрали 10 тис. грн. для українського війська
  Наступний матеріал
  Одесити влаштували Ланцюг єдності та провели патріотичний автопробіг
  Теги:
  Loading...