Клюєв: силовики готові до Євро-2012, але побоюються провокацій

  Силові відомства готові до проведення чемпіонату Євро-2012, утім побоюються провокацій. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв на відкритті Міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку.
  За словами секретаря РНБО, нині в містах, що прийматимуть Єврочемпіонат, є недоліки щодо забезпечення охорони фан-зон та контролю пасажиропотоків. Зокрема, недостатньо кінологічних підрозділів для обшуку пасажирів та їхнього багажу. Окрім того, небезпеку становить можливе порушення порядку з боку так званих "проблемних" уболівальників. За словами Клюєва, правоохоронні органи та митні служби активно працюють над тим, щоби не допустити таких фанатів в Україну.

  Андрій Клюєв, секретар РНБО: "Однією з загроз може бути радикалізація дій футбольних хуліганів, які у період проведення чемпіонату можуть спровокувати масові порушення громадського порядку, сутички з вболівальниками з інших країн, прояви ксенофобії та расизму. Тому важливо обмежити прибуття до України таких "професійних" порушників правопорядку під час футбольних матчів. Таку роботу здійснюють МВС, Державна прикордонна служба разом з Інтерполом". 
  Попередній матеріал
  Самогубця вижив після стрибка у Ніагарський водоспад [відео]
  Наступний матеріал
  У Польщі передбачати результати матчів Євро-2012 буде слониха
  Теги: