ХК «Донбас» зазнав дошкульної поразки

Обірвалася рекордна переможна серія донецького «Донбасу» у чемпіонатах Континентальної хокейної ліги. Після п’яти звитяг поспіль підопічні Андрєя Назарова зазнали поразки у виїзному протистоянні з новачком КХЛ – клубом «Адмірал» із Владивостоку.

Саме господарі «Фєтісов-Арени» відкрили рахунок – на восьмій хвилині зустрічі цілі досяг кидок Алєксєя Угарова. Невдовзі гості зусиллями Максіма Якуцені відновили рівновагу. Та наприкінці першого періоду «Адмірал» нову вийшов вперед – цього разу стараннями Ріхарда Гюнге, який відзначився голом у більшості. А на початку другої третини господарі майданчику ще раз успішно розіграли зайвого – до 3:1 справу довів Євгєній Грачьов. Остаточний же результат гри було встановлено незадовго до фінальної сирени, коли все той же Угаров реалізував буліт. В підсумку, 4:1 на користь «Адмірала».