Інспектори УЄФА прибули до Києва

  Інспектори УЄФА прибули до Києва. Вони перевірять, наскільки стадіон "Олімпійський" відповідає нормам безпеки. Вивчать також, чи готова столиця забезпечити інформаційну підтримку Євро-2012.

  Тим часом у Києві презентували логотип міста до європейського чемпіонату. Сьогодні розпочався відлік двох років - до фіналу футбольної першості. Емблема складається з двох частин. Одна - у вигляді офіційного логотипа Євро. На другій - зображені засновники столиці - Кий, Щек, Хорив та Либідь. У центрі Києва також відкрили квіткову клумбу з емблемою чемпіонату. Її можна побачити біля Золотих Воріт. Бюджету міста вона коштувала 50 тисяч гривень.

  Анатолій Голубченко, перший заступник київського міського голови: "Ми довго обирали яким має бути логотип нашого міста. І ключовим для нас стало те, що має бути символ нашої столиці по якому б Київ впізнали буть де. безперечно таким символом для Києва є засновники нашого міста: Кий, Щек. Хорів і Либідь,  які увіковічені на схилах Дніпра.

  Борис Колесніков, віце-прем`єр-міністр з питань ЄВРО - 2012: "Сегодня остается ровно два года - это много и мало. На самом деле все силы украинской власти, как национальной так и месной направлены на качественную подготовку к чемпионату Европы. И уже нет сомнений, что у Киева все получиться".

  Попередній матеріал
  Вибух у Стамбулі - 15 людей постраждали
  Наступний матеріал
  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ 5 КАНАЛУ ТА ТВі (запис online-трансляції)
  Теги: