Іноземні правоохоронці приступили до роботи у Харкові [відео]

  Голландські, данські та португальські поліцейські заступили на роботу в Харкові. Іноземні правоохоронці разом з місцевими працюватимуть біля стадіону, у фан-зоні та в кемпінгах.

  Голландські стражі порядку вже встигли перевірити у харківських колег знання англійської мови і залишилися задоволеними. А от українські прикордонники знайшли в одному з потягів загублений паспорт громадянина Нідерландів і передали документ представнику посольства. У прикордонній службі обіцяють сприяти іноземним уболівальникам, якщо у тих виникатимуть проблеми із документами.

  Андрій Кучеренко, начальник Східного регіонального управління ДПСУ: "Ми передбачаємо, що після відповідних матчів збірної Голандії та інших країн, після їх палких вболювань за свою команду, можуть загубити паспорта. Ми взагалі домовилися про те, що  будуть свідоцтва про повернення виписувати офіцери одразу в аеропорту".

  Муш Рональд, керівник делегації  поліцейських: "Ми тут для того, щоби підтримати українських колег у роботі з уболівальниками. Бо в кожній країні - власна культура, і ми можемо пояснити нашим громадянам, як правильно поводитися в іншій державі. Завтра ви побачите - наші вболівальники дуже експресивні і цим відрізняються. Але не агресивні - вони співають, ходять у яскравому одязі та  величезних капелюхах". 

  Попередній матеріал
  Збірні Нідерландів та Данії прибули до Харкова
  Наступний матеріал
  Хряк-віщун пророкує перемогу Польщі та Росії [відео]
  Теги: