Футбольний Кубок Європи привезли до Києва

  Головний трофей футбольного чемпіонату Європи 2012-го року продовжує свою подорож країнами-господарками фінального турніру. Після польського турне, континентальний Кубок завітав до України - 19 липня він був гостем Львова, а наступного дня приїхав до Києва.

  Як зауважив генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор, нинішній Кубок Європи дещо відрізняється за дизайном від свого попередника, який вручався переможцям континентального форуму протягом більш ніж сорока років. Сучасний трофей на вісімнадцять сантиметрів вищий і на два кілограми важчий за попередній трофей, який носив ім`я першого генсека УЄФА - Анрі Делоне. Також у новому Кубку, який вперше було вручено чемпіону Європи дві тисячі восьмого року - збірній Іспанії, в порівнянні з оригіналом, зазнала змін срібна основа. Вона стала більшою, а імена переможців усіх чемпіонатів континенту тепер можна знайти на задній частині трофею, а не на постаменті, як було раніше.

  Девід Тейлор, генеральний секретар УЄФА: "Не знаю, чи залишиться кубок Європи в Україні і після фінального матчу Євро-2012, але шанси на такий розвиток подій, звичайно ж, є. Ваша збірна грає вдома, тому максимально намагатиметься виграти турнір".

  Попередній матеріал
  У КМДА підтвердили захоплення забудовником земельної ділянки на Щекавиці
  Наступний матеріал
  Збірна Уругваю - перший фіналіст Кубка Америки з футболу
  Теги: