5.ua

Футболісти "Шахтаря" пояснили причини своєї втечі

  Бразильські легіонери футбольного клубу "Шахтар" АлексТейшейра, ДугласКоста і Дентіньйо пояснили причини своєї втечі.


  За словами футболістів, на їх рішення не впливали треті особи і не повертатися до Донецька вони вирішили виключно через обстановку в регіоні, передає портал UA-Футбол.

  "Я просто хочу, щоб ви зрозуміли, що я маю намір працювати, я хочу грати. Я сподіваюся, що клуб зрозуміє наше рішення. Ви б відправили свою дитину в цей час в той регіон?", - розповів Дентіньо в інтерв‘ю виданню GloboEsporte.

  "Ми боїмося повертатися в регіон, де йдуть бойові дії. Єдине, що мене зараз хвилює - безпека моєї сім'ї. Я поважаю рішення тих гравців, які вирішили продовжити виступи в Україні. Аеропорт у Донецьку зараз закритий. Спочатку нам сказали, що будемо жити в Харкові, але потім повідомили, що в Києві. У клубі немає ніякої визначеності .. ми не знаємо, куди їхати нашим сім'ям", - заявив Алекс Тейшейра.

  Водночас, Дуглас Коста заявив, що готовий підтримувати форму в будь-якому регіоні, де немає конфлікту і повернутися в клуб після закінчення військової ситуації.

  Раніше тренер "Шахтаря" Мірча Луческу заявив, що на рішення бразильців не повертатися зі зборів вплинув "агент-мафіозі", який вирішив таким чином заробити грошей. Однак самі футболісти заперечують це і стверджують, що радилися лише із членами своїх родин.

  Нагадаємо, напередодні стало відомо, що шість гравців "Шахтаря" - Алекс Тейшейра, Дентіньо, Дуглас Коста, Ісмаїлі, Фред і Факундо Феррейра – відмовилися повертатися до України із зборів.

  Попередній матеріал
  Терористи скоїли більш 10 нападів на позиції сил АТО
  Наступний матеріал
  Сьогодні Рада розгляне закони про часткову мобілізацію
  Теги:
  Loading...