Франція видворила 20 російських вболівальників

  20 громадян Росії були відправлені з центру тимчасового утримання під Марселем в аеропорт Ніцци, звідки вони вилетіли до Москви

  У суботу, 18 червня, французька влада депортувала групу з двох десятків російських уболівальників, затриманих після заворушень в Марселі. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на французьку агенцію AFP.

  "Двадцять громадян Росії були зранку суботи відправлені з центру тимчасового утримання під Марселем в аеропорт Ніцци. Звідти вони вилетіли до Москви. Серед депортованих – голова Всеросійського об'єднання вболівальників "ультранаціоналіст" Олександр Шпригін", – йдеться у повідомленні.

  Як повідомляють ЗМІ, рішення про депортацію з країни влада Франції ухвалила, звинувативши росіян у "порушенні громадського порядку". Водночас інші ЗМІ кажуть, що влада переконана, що серед росіян є жорстокі і дуже підготовлені до насильства хулігани, але правоохоронці не мають часу на перегляд понад 200 годин відео, щоб довести провину кожного за відведені 48 годин. Відтак їхні справи не були передані до суду.

  Нагадаємо, 14 червня Олександр Шпригін повідомив, що французька поліція блокувала автобус з уболівальниками збірної Росії з футболу, який прямував у місто Лілль на матч РФ–Словаччина. Тоді повідомлялося, що одному з уболівальників оголошено про депортацію з Франції.

  Попередній матеріал
  Масове отруєння людей в Ізмаїлі розслідуватиме поліція - Деканоідзе
  Наступний матеріал
  У Кремлі заявили, що Мінський процес зайшов у глухий кут

  Франція депортує 20 російських вболівальників разом із їхнім лідером

  Євро-2016: українським вболівальникам не дають візи

  У Франції поліція затримала автобус з футбольними фанами РФ

  У Кельні російські футбольні фани відлупцювали трьох туристів

  Троє російських фанатів потрапили до французької тюрми через насильства на Євро-2016

  5 канал - трансляція наживо