Фоменко презентував тренерський штаб національної збірної з футболу

  Вже зовсім скоро національна збірна України з футболу проведе свій перший матч у поточному році. Шостого лютого "синьо-жовті" зіграють в іспанській Севільї товариську зустріч з командою Норвегії. Як відомо, цей поєдинок стане дебютним для Михайла Фоменка на посаді головного тренера української збірної. А в п`ятницю він провів свою першу прес-конференцію у цьому статусі.

  З того часу, як Михайло Фоменко очолив головну футбольну команду країни, минуло трохи більше місяця. Однак, повністю зріднитися із новою посадою шістдесятичоририрічний наставник ще не встиг. 

  Михайло Фоменко, головний тренер збірної України з футболу: "Привыкнуть я еще не успел. Ведь мы даже еще не со всеми ребятами успели пообщаться".

  Як і очікувалося, на звітній зустрічі Михайло Іванович оголосив імена своїх помічників. До тренерського штабу збірної увійшли Олександр Заваров, який минулого року виконував обов`язки наставника "націоналки", а також Володимир Онищенко, Валерій Душков та тренер воротарів - Юрій Сивуха.

  Михайло Фоменко, головний тренер збірної України з футболу: "Когда подыскиваешь помощников, то, прежде всего, обращаешь внимание на их профессионализм и ответственность. А уже потом идет комфортность в работе с этими людьми. Думаю, что все мои помощники - профессионалы своего дела".

  Товариську зустріч із норвежцями Фоменко розглядає, як можливість переконати гравців лишати на полі всі сили. А ще Михайло Іванович додає - поставлене перед командою завдання виходу до фінальної частини Чемпіонату світу-2014 ніхто не відміняв. З огляду на турнірне становище - а після трьох зіграних матчів "синьо-жовті" з двома набраними очками посідають у своїй групі передостаннє місце - зробити це буде дуже непросто. Тож, найближчий поєдинок відбору - двадцять другого березня на виїзді проти поляків - буде вкрай важливим та відповідальним.

  Михайло Фоменко, головний тренер збірної України з футболу: "Это, конечно, главнейший матч. Не дай Бог, неудача в нём — и наши шансы на общий успех станут еще меньшими. Но когда занимаешься таким делом, как футбол, то прежде всего ставишь максимальную задачу для себя, а потом для подопечных, в каждом поединке. Какой смысл выходить на поле, если не играть на победу? Так что во всех матчах ребят будем настраивать на максимальный результат".

  Попередній матеріал
  УДАР вимагатиме від Попова пояснень щодо Громадської ради при КМДА
  Наступний матеріал
  Долгополов тріумфально повернувся до тенісної збірної України
  Теги:
  Loading...