Фото REUTERS

Фіни вибили Росію із півфіналу чемпіонату світу з хокею

Збірна РФ не потрапляє у фінал

Збірна Росії програла домашній московський чемпіонат світу з хокею з рахунком 3:1, а отже не потрапляє у фінал, повідомляє Meduza.

Це сталося після того, як росіяни в півфінальному матчі поступилися фінам, виграючи після першого періоду. Початок поєдинку видався для збірної РФ доволі успішним - швидку шайбу на 4-й хвилині забив Широков. На перерву команди так і пішли за мінімальної переваги росіян.

А вже у другому періоді перевага Росії швидко зійшла нанівець - дубль Себастьяна Ахо і шайба Юссі Йокінена вивели Фінляндію вперед і визначили результат зустрічі. У третьому періоді Росія так і не змогла нічого протиставити супернику, щоб пройти у фінал турніру.

Як повідомляв 5.ua, 1 листопада 2015 року українські шаблістки здобули золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши в фіналі росіянок.

Журналіст розповів про першу успішну засідку українських спецпризначенців у зоні АТО
    Якщо відтермінують безвізовий режим для українців, це стане свідченням подвійних стандартів ЄС – Геращенко

Відсторонений за корупцію глава ФІФА зізнався, що Росія нечесно отримала право провести ЧС-2018

Українські гімнастки бойкотуватимуть змагання в Росії

Понад 4 тисячам російських легкоатлетів заборонили виступати на міжнародних змаганнях

Міжнародний союз біатлоністів оштрафував Росію на 100 тис євро за зловживання допінгом