5.ua

ФФУ зняла з "Карпат" в нинішньому сезоні 9 очок

  У нинішньому сезоні львівська команда зазнала безпрецедентне покарання - за невиконання контрактних зобов'язань перед футболістом, з львів'ян зняли 9 залікових пунктів. 

  У Федерації футболу України (ФФУ) повідомили, що каратимуть не лише львівські "Карпати", але і інших боржників.

  Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов розповів, що під загрозою зняття очок можуть виявитися ще і луцька "Волинь", а також ужгородська "Говерла". При цьому Попов підкреслив, що з боку львів'ян можна говорити про злісні порушення.

  "Справа в тому, що борги "Карпат" більше, ніж борги всіх інших професійних клубів України разом взятих! Але при цьому ФФУ не забуває і про інших боржників. Так, "Говерла" та "Волинь" по окремих справах наблизилися на дуже небезпечну відстань до того рубежу, після якого з команди знімають очки", - зазначив Попов в інтерв'ю газеті "Команда".

  Нагадаємо, що "Карпати" у загальній складності в нинішньому сезоні були позбавлені 9 очок - за невиконання контрактних зобов'язань перед колишнім воротарем македонцем Мартіном Богатоновым. При цьому в ФФУ кілька разів попереджали львів'ян, але на керівництво "Карпат" не вплинуло навіть початкове рішення про зняття 3 очок.

  У ФФУ втім відзначають, що у "Волині" і "Говерлі" намагаються вирішити питання із заборгованостями. 

  "Але при цьому зазначу, що ці клуби потихеньку зменшують суми заборгованостей, що домовляються (в тому числі, і за сприяння ФФУ - Ред.) зі своїми колишніми гравцями і тренерами. Іншими словами, на відміну від "Карпат", шукають шляхи виходу з ситуації", - зазначив Попов.

  Попередній матеріал
  Португалія у своїх водах затримала російське судно-порушник
  Наступний матеріал
  У запорізькій області затримано групу торговців нелегальною зброєю