ФФУ зарахувало «Дніпру» технічну поразку за неявку на матч

  Визначився останній, восьмий, учасник чвертьфінальної стадії розіграшу Кубка України з футболу. Ним став одеський "Чорноморець". Нагадаємо, тридцятого жовтня у Південній Пальмірі мав відбутися поєдинок однієї восьмої між "моряками" та "Дніпром".

  Однак, дніпропетровцям тоді не вдалося прибути на матч. Команда Хуанде Рамоса двічі вилітала до "перлини біля моря", однак обидва рази поверталася додому, оскільки Одеса відмовлялася приймати літак через густий туман. І от, як стало відомо, на засіданні контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України постановили зарахувати "Дніпру" технічну поразку з рахунком 0:3 та оштрафувати клуб на сімдесят п’ять тисяч гривень. Причина ухвалення такого рішення – неявка на гру без поважних причин. За регламентом, матч бути перенесений лише через форс-мажорні обставини. Однак, в даному випадку КДК ФФУ таких не знайшов, посилаючись на те, що у "Дніпра" був час на те, аби прибути на поєдинок до Одеси поїздом або клубним автобусом.

  І про ще одне рішення, ухвалене на звітному засіданні. Через повторну неявку на матч з поточних змагань Прем’єр ліги був виключений київський "Арсенал". Матеріали справи будуть передані Дирекції ПЛ для внесення відповідних змін до турнірних таблиць.

  Попередній матеріал
  На Київщині обирали «Молоду людину року»
  Наступний матеріал
  Лідер чемпіонату НХЛ зазнав п’ятої поразки поспіль
  Теги:
  Loading...