Федотенко відзначився у черговому матчі чемпіонату НХЛ

  Вісьмома матчами була продовжена ігрова програма регулярного чемпіонату НХЛ. В одному з них, «Нью-Йорк Рейнджерс» не без допомоги Руслана Федотенка перемогли на виїзді «Оттаву Сенаторз» - 5:3. На рахунку українця закинута шайба.
  Святкував успіх і інший клуб, за який виступає представник нашої країни - "Лос-Анджелес Кінгз" здолали вдома "Калгарі Флеймз" – 2:1. Щоправда Олексій Понікаровський, на відміну від свого співвітчизника, балів за результативність не набрав.

  І більш докладно про матч у Вашингтоні - там лідери Південно-Східного дивізіону, місцеві "Кепіталз" зазнали вже четвертої поразки поспіль. Цього разу "столичні" поступилися не хапаючим зірок з неба "Пантерам" із Флориди. Тривалий час на льоду арени "Верізон Центр" спостерігалося гольове затишшя. Рахунок було відкрито лише за секунду до завершення другого періоду – Міхал Фролік вивів гостей вперед. У середині заключної двадцятихвилинки Стів Берньє подвоїв перевагу "Пантерз". А під завісу зустрічі Майкл Сантореллі, відзначившись у більшості, встановив остаточний результат гри. В підсумку, три:нуль - «Флорида» здобула третю перемогу поспіль і піднялася на десятий рядок Східної Конференції. А вкотре засмучені «Кепіталз» лишилися там на другому місці.
  Попередній матеріал
  "Барселона" отримала нового спонсора
  Наступний матеріал
  Біля Лаври зносять недобудований ресторан
  Теги: