Джон Террі завершує кар`єру у збірній Англії через звинувачення у расизмі

  Тридцятиоднорічний Джон Террі вирішив завершити свою кар`єру у збірній Англії. Причина не банальна: іменитого захисника лондонського "Челсі" дратують підозри в расизмі з боку національної футбольної асоціації, яка у понеділок приступила до розслідування гучного конфлікту Террі із оборонцем "Куїнз парк рейнджерс", Ентоном Фердінандом.
  Нагадаємо, двадцять третього жовтня минулого року вони посварилися під час гри. За словами темношкірого гравця КПР, капітан "аристократів" вимовив на його адресу фразу расистського змісту. Тоді вибухнув грандіозний скандал. В результаті асоціація позбавила Джона капітанської пов`язки у збірній. З тодішнім же наставником "трьох левів" Фабіо Капелло керівники англійського футболу не порадилися. І італієць, обурений таким ставленням до себе, спішно звільнився. 

  В свою чергу, Террі від звинувачень відхрещувався. Він не раз говорив, що "в спорті немає місця расизму". В підсумку, у липні Джон був помилуваний Вестмінстерським судом. Здавалося, що про скандал можна забути, проте невгомонна англійська футбольна асоціація вирішила самостійно розібратися в інциденті.

  "Асоціація продовжує переслідувати мене, не дивлячись на те, що я вже був виправданий судом. Моє перебування в національній збірній стало нестерпним" - йдеться у заяві Джона Террі.
  Попередній матеріал
  "Динамо" відправило Сьоміна у відставку
  Наступний матеріал
  Телеканал ТВі виплатив 4 млн. грн. штрафу і податків
  Теги: