Джоковіч здобув рекордну суму призових за сезон

  Першій ракетці світу - Новаку Джоковічу - підкорився черговий рекорд. За минулий сезон серб заробив 12 619 803 долари призових.
  Цей результат набагато перевищив найвищі фінансові досягнення попередніх лідерів рейтингу - іспанця Рафаеля Надаля та швейцарця Роджера Федерера. Найбільша сума, яку їм вдалося зібрати на корті протягом календарного року, склала трохи більше десяти мільйонів. Федереру це вдалося у дві тисячі сьомому, а Рафі - дві тисячі десятого.

  Стосовно ж Ноле, то лише за минулий тиждень його кишеня стала важчою на 1 мільйон 600 тисяч доларів - це додатковий бонус за проведені нинішнього року турніри. Як відомо, 2011-й для двадцятичотирирічного Джоковіча був напрочуд вдалим. Він очолив світовий тенісний рейтинг і завоював десять титулів, три з яких - на турнірах серії "Гренд Слем". А ще, серб обійшов американця Андре Агассі у рейтингу призових, зароблених за кар`єру. Із загальною сумою у майже тридцять три мільйони доларів, Новак тепер на четвертому рядку в цьому списку. Найбільше ж за роки проведені на корті заробити вдалося Федереру. Другий результат у Надаля і замикає трійку американець Піт Сампрас.
  Попередній матеріал
  "Шахтар" здобув першу і останню перемогу у поточній Лізі чемпіонів
  Наступний матеріал
  Асад не довіряє заявам ООН про масову загибель людей у Сирії
  Теги: