Другий день підряд українці здобувають золото на Зимовій Універсіаді

  Українські біатлоністи продовжують кувати перемоги на Зимовій Універсіаді, яка проходить у турецькому Ерзурумі. У середу, як і днем раніше, "синьо-жовті" виграли обидва старти. Цього разу українцям підкорилися гонки-переслідування.
  Другий день поспіль своєю присутністю на двох найвиших сходинках п`єдесталу пошани насолоджуються Семенов і Прима. Єдина різниця - у вівторок "золото" виборов Артем, який був кращим в спринті, а наступного дня чемпіоном Універсіади став Сергій. Дванадцять з половиною кілометрів гонки переслідування Семенов подолав за тридцять шість хвилин, вісім цілих та шість десятих секунди. Прима програв співвітчизнику трохи більше тринадцяти секунд. Бронзовим же призером у перс`юті став росіянин Євгєній Гаранічєв. 

  У жіночій гонці переслідування на десять кілометрів, як і днем раніше в спринті, тріумфувала Віта Семеренко. Вибороти друге "золото" українці не завадили, навіть, чотири промахи на вогневих рубежах. Дистанцію Віта подолала за тридцять дві хвилини, шістнадцять цілих та три десятих секунди. Друге місце посіла росіянка Дар`я Віролайнен, яка програла переможниці майже сімнадцять секунд. А замкнула трійку призерок ще одна представниця Росії - Євгєнія Сєдова. Відзначимо, що змагальна програма біатлоністів на Зимовій Універсіаді в Туреччині буда продовжена у п`ятницю змішаною естафетою.

  Попередній матеріал
  Київське "Динамо" розпочинає підготовку до 1/16 фіналу Ліги Європи
  Наступний матеріал
  Відбулись чергові 12 матчів регулярного чемпіонату НХЛ
  Теги: