«Донбас» здобув п’яту перемогу поспіль

Донецький «Донбас» встановив особистий рекорд, завершивши на свою користь п’ять матчів поспіль в чемпіонаті Континентальної хокейної ліги.

Історична перемога була здобута у Хабаровську, в протистоянні з місцевим «Амуром». Вагому заявку на успіх в поєдинку проти одного із аутсайдерів Сходу підопічні Андрєя Назарова зробили вже у першому періоді, який виграли – 2:0. Рахунок на чотирнадцятій хвилині відкрив Лукаш Кашпар, а незадовго до перерви Вацлав Недорост подвоїв перевагу гостей. У дебюті заключної третини Теему Лайне довів справу до 3:0. Остаточний же результат зустрічі на п’ятдесят третій хвилині встановив Руслан Федотенко, який реалізував більшість. В підсумку, перемога 4:0, завдяки якій «Донбас» піднявся на п’яте місце турнірної таблиці Західної конференції.

Синоптики: сьогодні вночі Київ штормитиме