"Донбас" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті КХЛ

"Донбас" успішно грає на Уралі, де здобув другу перемогу поспіль в рамках регулярного чемпіонату континентальної хокейної ліги. Слідом за аутсайдером Сходу - "Автомобілістом" з Єкатеринбурга - підопічні Шуплера здолали і одного з лідерів цієї конференції - челябінський "Трактор".
    Тривалий час на табло місцевої арени світилися нулі. Рахунок же було відкрито лише у середині другого періоду, коли господарі майданчика стараннями Кузнєцова реалізували чисельну пепевагу. На те, аби відігратися донеччанам знадобилося трохи більше п`яти хвилин - рівновагу відновив Недорост. А вирішальним у матчі став дебют заключнорї третини. Гості отримали право на буліт і штрафний кидок у виконанні Туппурайнен виявився влучним. Таким чином, "Донбас" переміг 2:1. У турнірній таблиці Західної конференції український клуб продовжує перебувати на дев`ятій сходинці.
    Сьогодні "Шахтар" вдома зіграє з "Ювентусом"