До Євро-2012 стартував кулінарний проект "Смакуй, країно"

  Гостей Євро-2012 годуватимуть традиційними українськими стравами. До чемпіонату стартував кулінарний проект "Смакуй, країно".
  Всі охочі впродовж місяця можуть надсилати свої рецепти наїдків. Це можуть бути як текстові, так фото- та відео-страви. Потому журі зі знаменитостей та фольклористів обере десятку найкращих. А переможців визначатимуть всі українці через інтернет та СМС-голосування. Найсмачніші страви увійдуть у спеціальне меню. Його презентуватимуть у містах-господарях Єво: Львові, Харкові, Донецьку та Києві, а також у посольствах країн-учасників футбольного чемпіонату. Окрім того, на переможців чекають фінансові винагороди.

  Алекс Лісітса, президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу": "Переможцю ми, крім цінних подарунків і можливостей харчуватися в певних закладах, ресторанах, безкоштовно на протязі довгого часу, ми будем давати ще 10 тисяч гривень за 1-ше місце, за 2-ге місце - 5-ть тисяч гривень, 3 тисячі - за третє місце і кожному ще по тисячі і з 10-ти призерів, хто надіслав найкращі рецепти".

  Валентина Борисенко, етнограф: "Ну, наприклад, мабуть, багато-хто з людей вже і забув, що таке "баба-шарпанина". А це така рибна спеціальна запіканка, яка буде всім смакувати".
  Попередній матеріал
  Пожежа у в`язниці в Гондурасі - щонайменше 357 загиблих
  Наступний матеріал
  Столичну мерію пікетували ошукані вкладники кредитних спілок
  Теги: