До України з Лондона повернулися олімпійські призери [відео]

  В Україну повернулися олімпійські призери: збірна з академічного веслування та володарка бронзової медалі з фехтування Ольга Харлан.

  Золото, яке в Лондоні здобули веслувальниці Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталія Довгодько та Катерина Тарасенко, стало сотою медаллю в історії незалежної України на літніх Олімпіадах. Більше того, вони здобули першу в історії українського академічного веслування найвищу олімпійську нагороду. Дівчат у Бориспільському аеропорту зустрічали родичі та друзі. Сьогодні вони святкуватимуть свою перемогу вже в Україні.

  Катерина Тарасенко, Олімпійська чемпіонка з академічного веслування: "Мы когда пересекли, я сидела на первом номере, то есть, я первая пересекла финишную линию, и я увидела ствол боковым зрением. И думаю: не, нужно еще пару гребочков, чтобы уже точно было и наверняка. Потому что соперницы были близко и 2 секунды ничего не означают. И мы еще гребок, еще гребок, еще гребок и когда уже заехали вообще за финишный створ, там оставалось метров 60, уже так – фух, выдохнули. Чуть-чуть отдышались и пошли, конечно, колоссальные эмоции".

  Ольга Харлан, бронзова призерка Олімпіади-2012 з фехтування: "Я плакала оттого, что на самом деле это был тяжелый бой для меня. Я должна была встретиться с ней за перове место, и мы с ней встретились за 3-е, за медаль. И мне очень жаль, что мы с ней встретились именно за 3 место, потому что она достойна медали на Олимпийских играх".

  Нагадаємо, що зараз в активі нашої збірної на Олімпіаді у Лондоні 6 медалей - 2 золотих та 4 бронзових.

  Попередній матеріал
  У Берліні мітингують з вимогою запровадження податку на розкіш
  Наступний матеріал
  Кулиняк покарав гендиректора Києво-Печерської Лаври за скандал із Прокаєвою
  Теги: