Чемпіонат службових собак відбувся в Одесі [відео]

  Собачий чемпіонат відбувся в Одесі. Він називався «Службовий собака». Усі пси - вихованці міжнародної поліцейської корпорації громадської безпеки, кінологічного центру МВС та кінологічних клубів. На навчальних майданчиках вони знешкоджували вибухівку, затримували порушників, долали бар»єри. Загалом у заході взяли участь півсотні собак з Одеси, Києва, Харкова та Криму.

  Ральф породи кона-корсо демонструє як наздогнати і затримати порушника. Окрім бездоганного виконання команд, пес уміє захищати, охороняти, шукати зброю та людей за слідом. Свої вміння чотирилапий красень використовує на практиці. Він служить у міжнародній поліцейській корпорації.

  Семен Славін, кінолог: "Бесстрашная порода - палка дубинка, пистолет, взрывчатка. Сказал задержать – задержит, порода универсальная".

  За легендою показового виступу, бельгійська вівчарка Фіона має вказати чи закладена вибухівка в автомобілі. Нюх не підводить. Далі за роботу беруться сапери і знешкоджують пристрій.

  Вівчарка Асака безпомилково вказала, де сховали наркотики, а пес на ім»я Драйв затримав злочинця, який викрав людину.

  Вівчарки, добермани, лабрадори разом із господарями граційно проходять колом. Поруч гордо крокує маленький чихуа-хуа. На змаганнях, він не затримує бандитів і не шукає зброю.

  Ірина Вилкова, господарка чихуа-хуа: "Вообще-то данных собачек носят в розовых сумочках, со стразиками и практически не опускаем на пол. Мы другую направленность выбрали - мы мало учавствуем в выставках породных, но мы участвуем в подобных соревнованиях в экзаменах, бегаем по лестницам, нам это интересно".

  Організатори кажуть, мета змагань - перевірити рівень підготовки чотирилапих, адже попереду Євро 2012, і собаки будуть серед тих, хто охоронятиме громадський порядок. Крім того, це нагода обмінятися досвідом.

  Олег Радомисельський, організатор Чемпіонату України «Службовий собака»: "У собак каждый день такая работа они каждый день учавствуют в таких мероприятиях это для них работа. Это как бы больше для людей, что бы человек, чтобы вот дух боевой поднялся, что бы ему было интереснее работать, что бы он увидел каких результатов он со своей собакой добился".

  На переможців змагань чекають кубки чемпіонату і звісно, смачне частування.

  Марина Шевченко, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал 

  Попередній матеріал
  У Лондоні вручили Gramophone Awards
  Наступний матеріал
  МВФ задоволений економічною ситуацією в Україні [відео]
  Теги: