Блохіна офіційно представили у якості головного тренера "Динамо"

  Олега Блохіна, який у вівторок підписав чотирирічну угоду з київським "Динамо", вранці наступного дня офіційно представили гравцям команди у якості їхнього нового головного тренера. Після цього наставник провів ознайомчу бесіду з футболістами, а опівдні відбулося заплановане спілкування Олега Володимировича та президента клубу Ігоря Суркіса з журналістами.
  Ігор Суркіс: "Обладатель «Золотого мяча», дважды обладатель Кубка кубков УЕФА... Кто из вас столько сделал для "Динамо"?"

  Саме так динамівський бос представив гравцям їхнього нового наставника. Востаннє у "біло-синій" футболці Олег Блохін виходив на поле двадцятого листопада тисяча дев`ятсот вісімдесят сьомого року у кубковій грі проти волгоградського "Ротора". Свій перший матч у якості наставника "Динамо" Олег Володимирович проведе двадцять восьмого вересня проти луганської "Зорі". Між цими датами ціла вічність - Блохін повернувся "додому" через дев`ять тисяч сімдесят дев`ять днів.

  Ігор Суркіс: "На этом посту я видел только Блохина. Хотел уже давно".

  Пропозицію очолити "Динамо" Олег Володимирович назвав такою, яка буває лише раз у житті.

  Олег Блохін: "Обижался, когда других тренеров, которые играли в "Динамо", звали тренировать, а меня нет. Главные, кто больше всего об этом мечтал - мама не дожила, а отец очень радовался". 

  Першочергове завдання, яке стоїть перед Блохіним - стабілізувати гру команди. Допомагати йому в цьому будуть Михайло Михайлов та Сергій Ребров, які входили до попереднього тренерського штабу, а також Андрій Баль, Юрій Роменський та Олексій Михайличенко. Стосовно останього - то він суміщатиме тренерську роботу із посадою спортивного директора клубу. Олег Володимирович зізнається: як тренер, він ще не розібрався, що і до чого, а як вболівальнику, йому здається, що команді не вистачає організації. І додає - нині на першому місці буде результат. 

  Олег Блохін: "Пожелаю всем терпения - игра придёт не сразу. Если кто-то борщ на крышу выльет - то правильно".

  Ігор Суркіс: "Понимаю, что с "Зарёй" не увидим перестроений и флангов, а если увидим, то Блохин - волшебник".
  Попередній матеріал
  У Києві щороку проходитиме українсько-шведський фестиваль "Рок Січ"
  Наступний матеріал
  Відбулось жеребкування 1/8 фіналу Кубка України
  Теги: