Авто української команди на ралі "Дакар" нарешті доправили додому

  Розлука тривалістю у півтора місяці скінчилася. Пілот української ралійної команди "SIXT-UKRAINE" Вадим Нестерчук, нарешті, зустрівся зі своїм бойовим автомобілем.
  "Суперпродакшн" на базі "Мітсубісі Л-200" повернувся додому після участі у найпрестижнішому ралі-рейді світу - "Дакар". Хоча пілоти та команда були на Батьківщині вже за кілька днів по завершенню марафону, їхня машина ще тривалий час продовжувала мандрувати світом. Із Перу, де фінішували змагання, вона поромом була переправлена до Франції, а там її завантажили на причіп і через всю Європу привезли до України. По дорозі з "Т-1" жодних неприємностей не трапилося. Попри те, що машину давно не експлуатували, вона, на подив Нестерчука, навіть змогла завестися. Після чого пілот зізнався - цьому авто періодично доведеться зраджувати і саме - через "Дакар".

  Вадим Нестерчук, пілот команди "SIXT-UKRAINE": "Из-за сложной логистики, связанной с пересечением машиной границ, ехать удаётся не все гонки, которые хотелось бы. Нужна ещё одна машина".
  Попередній матеріал
  БК "Дніпро" звільнив головного тренера команди
  Наступний матеріал
  Черговий тріумф Федерера на тенісному турнірі у Дубаї
  Теги: